logo

Białystok, ul. Białówny 10/8 tel: 85 7424625
All premium Magento themes at magentothemesworld.com!

Nasz Sklep

Istniejemy na rynku od niemal dwudziestupięciu lat. Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do samochodów japońskich i koreańskich. Naszymi odbiorcami są klienci detaliczni, a także sklepy i warsztaty samochodowe.

Odpowiadając na potrzeby klientów z odległych miejscowości, rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o sprzedaż wysyłkową.

ROB-CAR

Firma ROB-CAR powstała w 1993 roku. Początkowo sprzedawaliśmy części do samochodów wszystkich marek. W roku 1994 zostaliśmy pierwszym dystrybutorem amortyzatorów firmy MONROE w regionie północno-wschodniej Polski. W następnych latach, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży części do samochodów japońskich. Stworzyliśmy logo firmy „Japończyk” i nawiązaliśmy bezpośrednie kontakty handlowe z największymi importerami części zamiennych w Polsce. Spośród ofert tych firm wybraliśmy wysokiej jakości produkty tworząc bogaty magazyn, który zaspokaja oczekiwania naszych klientów pozwalając jednocześnie zachować konkurencyjne ceny. Od roku 2001 stopniowo wprowadziliśmy do asortymentu także części do samochodów koreańskich.

Naszymi odbiorcami są klienci detaliczni, sklepy i warsztaty zarówno z naszego regionu, jak i zza wschodniej granicy. W naszej ofercie, między innymi, znajdują się części renomowanych firm takich jak: KAYABA, MONROE, KASHIYAMA, LUCAS TRW,  NGK, DENSO, VIC, YUASA, BLUEPRINT, MITSUBOSHI, AISIN, EXEDY, BANDO, BOSCH, CHAMPION, CENTRA, LESJÖFORS, KOYO, NSK, NTN, CTR, JPN, OYODO, MOBILETRON i wiele innych. Posiadamy w ciągłej sprzedaży oleje silnikowe ENEOS, CASTROL, MOBIL, SHELL, VALVOLINE oraz oleje przekładniowe

Ponadto sprowadzamy sprawdzone części używane pochodzące z aut rozbieranych w Europie zachodniej z gwarancją montażową. Oferujemy również części nowe oryginalne, nie  występujące w zamiennikach a typowane do konkretnego samochodu po numerze nadwozia VIN.       

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dobieraniu części do aut japońskich i koreańskich nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachową i życzliwą obsługę. Dysponując bogatym magazynem liczącym około dziesięciu tysięcy pozycji, w zbiór którego wchodzą także unikalne części do rzadkich modeli oraz profesjonalnymi katalogami i wiedzą techniczną zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Atrakcyjne rabaty dla sklepów motoryzacyjnych, warsztatów a także dla stałych klientów detalicznych gwarantują satysfakcję cenową. Odbiorcom przybyłym spoza granic Unii Europejskiej zwracamy podatek VAT- TAX FREE .

Zapraszamy do współpracy!

 

Fachowe doradztwo
Szybka wysyłka
Szeroki asortyment